Termedia Publishing
aktualności


Priorytety w ochronie zdrowia 2012
2011-11-18
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji Priorytety w ochronie zdrowia 2012 - jednej z ważniejszych debat o stanie polskiego systemu ochrony zdrowia, planowanych zmianach i najważniejszych problemach!
Szanowni Państwo!

Konferencja Priorytety w ochronie zdrowia 2012 organizowana przez wydawnictwo Termedia, redakcję miesięcznika „Menedżer Zdrowia” oraz Akademię „Menedżera Zdrowia” pod patronatem Pracodawców RP – to jedna z ważniejszych debat o stanie polskiego systemu ochrony zdrowia, jego zmianach i najtrudniejszych problemach.

Podczas tego dwudniowego spotkania wybitni eksperci będą się zastanawiać, co należałoby zmienić, aby naprawić system zdrowotny. Sesje będą miały charakter debaty oksfordzkiej. Mamy nadzieję, że podobnie jak w roku ubiegłym uda się nam wypracować priorytety dla systemu w poszczególnych kategoriach.

Przedstawimy ich listę, licząc, że Ministerstwo Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia, Kancelaria Prezydenta RP i Premiera RP, tworząc kolejne ustawy reformujące system zdrowotny, wezmą je pod uwagę.

Pierwszy dzień konferencji zakończy uroczysta gala, podczas której nagrodzimy laureatów XII edycji konkursu SUKCES ROKU W OCHRONIE ZDROWIA – LIDERZY MEDYCYNY.


Serdecznie zapraszamy!

Janusz Michalak
prezes wydawnictwa Termedia


Zapraszamy na stronę konferencji

 
 
Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Medycznych
Wydawnictwo Termedia