Termedia Publishing
aktualności


Pascal Garel o Europejskiej Federacji Szpitali i Ochrony Zdrowia HOPE
2011-05-10
Europejska Federacja Szpitali i Ochrony Zdrowia HOPE z dumą wspiera V Jubileuszową Międzynarodową Konferencję Hospital Management
Szanowni Państwo!

Europejska Federacja Szpitali i Ochrony Zdrowia HOPE z dumą wspiera V Jubileuszową Międzynarodową Konferencję Hospital Management, która odbędzie się w Centrum Kongresowym Falenty, Warszawa-Raszyn w dniach 7-8 czerwca 2011 r.
Uczestniczymy w tym wydarzeniu już po raz drugi i jestem przekonany, że to wyjątkowo ważna konferencja dla polskiej ochrony zdrowia, ponieważ istnieje coraz większa potrzeba wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą na poziomie europejskim. Podczas tegorocznego spotkania poruszone zostaną najważniejsze zagadnienia z tego zakresu, a organizatorzy jako do grona wykładowców zaprosili najlepszych ekspertów. W przededniu polskiej prezydencji w Unii Europejskiej bardzo ważne jest, że polskie szpitale znajdują odpowiedni sposób na reprezentowanie siebie na poziomie Europy. Federacja HOPE ma nadzieję, iż przy tej okazji zostanie wykorzystana szansa na zrobienie kroku naprzód, jakim byłoby założenie federacji, która spowoduje, że głos polskich szpitali zostanie wysłuchany. Miałaby ona wówczas zaszczyt powitać jedyne państwo członkowskie UE, które pozostaje poza jej zasięgiem.

Pascal Garel
Dyrektor Zarządzający HOPE

 
 
Europejskie Stowarzyszenie Dyrektorów Medycznych
Wydawnictwo Termedia